Sloní noha, 40cm

Neohodnoceno

Pokojová rostlina Beaucarnea, kterou běžně známe pod jménem sloní noha, je zcela nenáročná pokojová rostlina, která má jen malé nároky. Rostlina vděčí za své jméno charakteristickému stonku a každý jeden stonek je unikátní. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Zvolte variantu
Možnosti doručení
1 219 Kč 869 Kč 1 999 Kč 659 Kč od 659 Kč
Sloní noha, 40cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Pokojová rostlina Beaucarnea, kterou běžně známe pod jménem sloní noha, je zcela nenáročná pokojová rostlina, která má jen malé nároky. Rostlina vděčí za své jméno charakteristickému stonku a každý jeden stonek je unikátní. Beaucarnea Recurvata, pochází ze Střední Ameriky a zejména z Mexika. Rostlina ukládá vodu do stonku, a proto vydrží dlouho bez vody. Beaucarnea Recurvata patří do čeledi Asparagaceae.

Stylová rostlina je stará 3,5 roku, než jde k prodeji její nejmenší varianta. Starší rostliny mohou být až 15 let staré, než opustí školku!

Tip našeho pěstitele: dbejte na to, aby listy volně visely, protože pokud se dotknou zdi, skříně nebo záclony, mohou zhnědnout.

Sloní noha nejenže vypadá velmi cool, ale je to také velká "nádrž" na vodu. Vnitřek stonku je trochu jako houba. Pokojová rostlina tak absorbuje velké množství vody a vydrží dlouho bez vody. Ideální rostlina do obývacího pokoje nebo na pracoviště. Ocení také lidé, kteří nejsou často doma.

Péče

Tato pokojová rostlina nepotřebuje mnoho vody a v zimě vydrží několik týdnů na bez závlahy. Než rostlinu znovu zalijete, vždy nechte půdu proschnout.

Dbejte na to, aby v květináči nikdy nebyla stojací voda, mohlo by dojít k uhynutí rostliny.
Beaucarnea preferuje stanoviště s dostatkem světla. Bude se jí dařit i na místě s menším přísunem světla, což však může poněkud omezit její růst. Výsledkem je, že rostlina vytvoří méně nových listů.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Palma
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Beaucarnea Recurvata
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 30 - 40 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: sporadicky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: