Šplhavnice 'N'Joy', 25cm

Neohodnoceno

Scindapsus 'N'Joy' je pokojová rostlina s pestrými výranými listy, která čistí vzduch. Tato půvabná rostlina roste poměrně snadno a je velice odolná. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
169 Kč
Šplhavnice 'N'Joy', 25cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Scindapsus 'N'Joy' je pokojová rostlina s pestrými výranými listy, která čistí vzduch. Tato půvabná rostlina roste poměrně snadno a je velice odolná. Latinský název rostliny je Epipremnun pinnatum a patří do čeledi Araceae. Scindapsus roste přirozeně v jihovýchodní Asii, kde se pne po stromech. Pro tuto pokojovou rostlinu jsou charakteristické pestré listy.
Protože je Scindapsus je známý jako talisman pro štěstí, poslouží jako velmi pěkný dárek pro vaše přátele a rodinu. Podle symboliky může majitel šplhavnice očekávat štěstí a peníze. Nic nezaručujeme, ale proč to nezkusit!
Šplhavnice je odolná pokojová rostlina čistící vzduch, která zlepšuje kvalitu ovzduší doma, ale také na pracovištích, kde jsou umístěny tiskárny a další zařízení. Listy šplhavnice pomáhají odstranit ze vzduchu toxické látky, jako je formaldehyd a benzen. Kromě toho se i lépe udržuje vlhkost vzduchu díky regulaci odpařování této rostliny. Ideální pokojová rostlina do bytů i kanceláří!

Péče
Šplhavnice nepatří z hlediska péče k nejnáročnějším. Naopak. Tato půvabná rostlina roste poměrně snadno a je dost odolná. Pokud budete udržovat půdu mírně vlhkou a umístíte rostlinu na dobré místo, odvděčí se vám růstem.
Epipremnum umístěte na světlé místo, ale mimo dosah přímého slunečního světla. Pokud rostlinu umístíte na příliš světlé místo, listy budou světlat. Na tmavších místech bude list naopak tmavší a zelenější. Blednou znaky na listu a list je zcela zelený? Pak doporučujeme rostlinu přemístit na světlejší místo. Pozor, aby rostlina nebyla umístěna na chladném místě a/nebo v průvanu.
Dbejte na to, aby byla půda stále mírně vlhká, a pravidelně rostlinu zalévejte malým množstvím vody. A přestože šplhavnice snese suchý vzduch, v nejlepší kondici ji udržíte i pravidelným postřikováním z rozprašovače. Koneckonců je to stále tropická rostlina, která je zvyklá na vysokou vlhkost vzduchu.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Epipremnum Pinnatum 'N'Joy'
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2-3roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 15 - 25 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: