Tchýnin jazyk 'Cylindrica Straight', 60cm

Neohodnoceno

Sansevieria 'Cylindra Straight' je nezdolná silná rostlina a také opravdový navrátilec. Protože sansevierie je opět v módě! Tchýnin jazyk (Sansevieria) patří do čeledi Agavaceae a pochází z Afriky a Asie. Je známý pod názvem Tchýnin jazyk a to kvůli svému ostrému hrotu na konci listu. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
669 Kč
Tchýnin jazyk 'Cylindrica Straight', 60cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Sansevieria 'Cylindra Straight' je nezdolná silná rostlina a také opravdový navrátilec. Protože sansevierie je opět v módě!
Tchýnin jazyk (Sansevieria) patří do čeledi Agavaceae a pochází z Afriky a Asie. Je známý pod názvem Tchýnin jazyk a to kvůli svému ostrému hrotu na konci listu. Tento ostrý hrot znamená ostrý jazyk, který je někdy ženy mají, zvláště tchýně. Sansevierie se pěstuje v mnoha tvarech a velikostech a díky svým moderním tvarům si vytvořila vlastní styl.

Kromě toho je sansevierie jednou z nejlepších rostlin, které čistí vzduch. Díky svým vlastnostem při čištění vzduchu zvyšuje množství kyslíku v domě. Zlepšuje se také vlhkost vzduchu, takže budete mít méně problémů se suchým krkem nebo pokožkou. Je ideální do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví. Život na zdravém vzduchu nám přináší nejen lepší kondici, ale také vyšší produktivitu. Sansevieria je skutečná čistička vzduchu, produkuje kyslík a čistí vzduch. Kdo by nechtěl mít doma nebo v kanceláři příjemnější prostředí!

Péče

Sansevierie vyžadují velmi málo vody. Tchýnin jazyk se dá zahubit jedině přelitím rostliny. Proto je lepší v případě pochybností spíše nezalévat. Před dalším zaléváním sansevierií je důležité, aby veškerá půda vyschla. V opačném případě hrozí riziko, že kořeny rostliny uhnijí. To může způsobit pomalé odumírání rostlinky. V zimě se sansevierie obejdou bez vody po dobu 6 až 8 týdnů. V období růstu (jaro/léto) stačí zlít jednou za dva týdny. Během vlny veder se sansevierie hodí zalévat navíc.

Jaké je nejlepší stanoviště pro tchýnin jazyk? Sansevieria nemá vysoké nároky na intenzitu světla. Sukulent můžete umístit na slunné místo nebo i na místo dále od okna.

Pokud je sansevierie umístěna dále od okna, je potřeba vody menší a rostlina tak roste pomaleji než na slunném místě před oknem. Na slunném stanovišti budou mít listy také světlejší barvu. Na místě vzdálenějším od okna budou listy tmavší. Proto je pro některé druhy příjemnější, když jsou umístěny trochu dále od okna, aby si zachovaly tmavou barvu.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Sanseveria
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Sansevieria 'Cylindrica Straight',
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2-3 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 14 cm
výška při doručení: 50 - 60 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: sporadicky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: