Tillandsiae 'Antonio', 50cm

Neohodnoceno

Tillandsie je silná a nenáročná domácí rostlina. Až šest měsíců bude dokonalou okrasou každé domácnosti a to bez větší námahy. Většina tilandsií má totiž jen malé nebo žádné kořeny a vláhu i výživu čerpá ze vzduchu prostřednictvím listů.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
619 Kč
Tillandsiae 'Antonio', 50cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Tillandsie je silná a nenáročná domácí rostlina. Až šest měsíců bude dokonalou okrasou každé domácnosti a to bez větší námahy. Většina tilandsií má totiž jen malé nebo žádné kořeny a vláhu i výživu čerpá ze vzduchu prostřednictvím listů. Zajímavostí je, že tuto rostlinku můžete pouze zavěsit bez květináče a zeminy nebo umístit na poličku. To, co se často mylně považuje za květy, jsou ve skutečnosti krásně zbarvené listeny Tillandsie Antonio. Samotné květy jsou velice drobné.

Původně je bromélie skutečným světoběžníkem. Bromélie přirozeně rostou vysoko v drsných Andách a hluboko v teplých džunglích Uruguaye. Bromélie se vyskytují po celé Střední a Jižní Americe - některé jsou skutečnými skvosty. Dnes máme na výběr z přibližně 1 600 zástupců čeledi broméliovitých.Péče

Tillandsie je silná a velmi nenáročná pokojová rostlina, která vás bude těšit přibližně 100 dní. Dopřejte této rostlině světlé místo v domě s dostatkem denního světla, ale ne na přímém slunci. Zálivka jednou týdně je akorát. V horkých dnech můžete rostlinu ochladit postřikem listů vodou.

Jakmile rostlina odkvete, doporučujeme pořídit novou.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
barva: růžová
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Bromeliaceae Tillandsia Antonio
nenáročná péče: Ano
období květu: 12 - 16 týdnů v roce
polostín: Ano
přátelské ke včelám: ano
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 40 - 50 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1× týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: