Zelenec 'Atlantic', 35cm

1 hodnocení

Zelenec 'Atlantik' je pokojová rostlina s typickým bílým pruhem na úzkých listech. Zelenec absorbuje a rozkládá mnoho škodlivých látek v ovzduší v interiéru a je tak perfektní čističkou vzduchu. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
189 Kč
Zelenec 'Atlantic', 35cm
1 hodnocení
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost
5,0 1 hodnocení

Chlorophytum Comosum 'Atlantic' pochází z Jižní Afriky. Zelenec 'Atlantik' vypadá podobně jako jeho příbuzní, ale je jedinečný sám o sobě tím, že listy rostou v zajímavé změti. Uprostřed mají bílý pruh, který je charakteristický pro zelenec 'Atlantic'. Z dlouhých vyčnívajících stonků vyrůstají mladé rostliny, kterými se zelenec rozmnožuje.

Zelence jsou oblíbené jako pokojové rostliny z mnoha důvodů. Především je tato rostlina vhodná do prostředí k domácím zvířatům. Zatímco jiné rostliny mohou být pro psy nebo kočky toxické, tato rostlina je pro vaše domácí mazlíčky zcela bezpečná. Zelenec absorbuje a rozkládá mnoho škodlivých látek v ovzduší v interiéru a je tak perfektní čističkou vzduchu.

Silná čistička vzduchu
Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví, kondici a pohodu. To se netýká jen vzduchu venku, ale také vzduchu v místnostech, kde trávíme velkou část svého života: v obývacím pokoji, kanceláři a ve škole.
Kvalitu vzduchu v těchto místnostech kazí chemické látky, které se uvolňují nejen z nábytku, oděvů, koberců, stěn, barev, tiskáren atd., ale také z lidí samotných.

Rozsáhlý vědecký výzkum NASA a společnosti Phytagoras prokázal, že rostliny Air So Pure jsou lepší než jiné rostliny v pohlcování těchto látek ze vzduchu, a tím i v jeho čištění.
Tyto vědecké studie prokázaly, že rostliny Air So Pure jsou mimo jiné vhodné pro zlepšení paměti a koncentrace. Pomáhá bojovat také s únavou. Obecně řečeno jsme s rostlinami kolem sebe produktivnější.

Péče

Zelenec umístěte na místo, kde bude mít dostatek denního světla. Pokud rostlina nemá dostatek světla, krásný vzor na listech vybledne. Zelenec potřebuje hodně vody. Proto udržujte půdu vždy mírně vlhkou, ale dbejte na to, aby nikdy nebyla přelitá a nedošlo tak k uhnívání kořenů.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Chlorophytum Comosum 'Atlantic'
polostín: Ano
přesazování: každé 2-3 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 25 - 35 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: