Zelenec 'Bonnie', 45cm

Neohodnoceno

Zelenec 'Chlorophytum Comosum Bonnie' pochází z Jižní Afriky. Listy rostou v pěkné změti. Uprostřed mají bílý pruh, který je charakteristický pro Chlorophytum 'Bonnie'. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
549 Kč
Zelenec 'Bonnie', 45cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Zelenec 'Chlorophytum Comosum Bonnie' pochází z Jižní Afriky. Chlorophytum 'Bonnie' vypadá podobně jako jeho soukmenovci, ale díky kudrnatým listům je jedinečný sám o sobě. Listy rostou v pěkné změti. Uprostřed mají bílý pruh, který je charakteristický pro Chlorophytum 'Bonnie'. Zelenec je známý také tím, že vytvaří malé shluky. Z dlouhých vyčnívajících stonků vyrůstají mladé rostliny, kterými se zelenec rozmnožuje. Můžete je odříznout, abyste rostlinu rozmnožili, nebo je nechat viset.

Zelence jsou oblíbené jako pokojové rostliny z mnoha důvodů. Především je tato rostlina vhodná pro domácí zvířata. Zatímco jiné rostliny mohou být pro psy nebo kočky toxické, tato rostlina je pro vaše domácí mazlíčky bezpečná. Kromě toho dokáže perfektně pročišťovat vzduch. Tato rostlina absorbuje a rozkládá mnoho škodlivých látek v ovzduší v interiéru.

Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví. Život na zdravém vzduchu nám přináší nejen lepší kondici, ale také vyšší produktivitu. Chlorofyty jsou přírodní osvěžovače vzduchu, které přispívají ke zdravému životnímu prostředí. Neutralizují škodlivé plyny a přeměňují CO2 na kyslík. Přítomnost těchto rostlin snižuje vlhkost a umocňuje radost z bydlení.

Péče

Umístěte rostlinu Chlorophytum Bonnie na místo, kam dopadá hodně denního světla. Pokud má rostlina málo světla, krásná kresba na listech vybledne.
Je to žíznivá rostlina. Proto udržujte půdu vždy mírně vlhkou, ale dbejte na to, aby nikdy nebyla příliš mokrá.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Závěsné rostliny
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Chlorophytum Comosum 'Bonnie'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2-3 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 35 - 45 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: