Žumen, 165cm

Neohodnoceno

Žumen existuje v mnoha různých odrůdách a lze jej pěstovat jako popínavou nebo závěsnou rostlinu. Cissus rotundifolia se vyznačuje cukrovými zrny na spodní straně listů.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
3 299 Kč
Žumen, 165cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Žumen pochází z východní Afriky a patří mezi liánovité rostliny. Je příbuzný známé vinné révě, ale hrozny nečekejte. Žumen je půvabná rostlina, která díky svému úzkému tvaru skvěle obstojí v malých domácích zákoutích.

Žumen existuje v mnoha různých odrůdách a lze jej pěstovat jako popínavou nebo závěsnou rostlinu.

Cissus rotundifolia se vyznačuje cukrovými zrny na spodní straně listů. Žumen roste rychle a je velmi vitální. Tuto pokojovou rostlinu je vhodné pěstovat na sloupovitém síťovaném stojanu umístěném v květináči.

Žumen bude spokojený na stinném až polostinném stanovišti. Rozhodně ho nevystavujte přímému slunci. Ideální je pro něj pokojová teplota, s chladnějším klimatem během zimy.Péče

Ideální je proto pro tuto pokojovou rostlinu místo s lehkým stínem. Žumen umístěte před okno orientované na sever nebo několik metrů od okna orientovaného na západ či východ.

Žumen nepotřebuje mnoho vody. Mezi jednotlivými zálivkami nechte půdu mírně vyschnout, než ji znovu zalijete. V průměru se jedná o zálivku jednou týdně. Stejně jako většina ostatních pokojových rostlin potřebuje v létě o něco více vody než v zimě.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Cissus Rotundifolia
polostín: Ano
potřeba podpěry: Ano
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 27 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 155 - 165 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: